Lüleburgaz Yeni Mahallede 150m2 Kiralık dükkan

Kiralık Dükkan İş Yeri 1,400 TL 150 m² Oda / Bölme: 1

Kırklareli / Lüleburgaz

Hasan Ağa Çeşme Sokak 39780

Lüleburgaz Yeni Mahallede asma katlı 150m2 içerisinde 2 tuvaleti bulunan kiralık dükkan

Lüleburgazda Yeni Mahallede asma katlı kiralık dükkan.  Alt kat 90 m2 , üst katta 60 m2 dir .Alt katta bir tuvalet, Üst katta bir tuvalet ve büro olarak kullanılan bir oda bulunmakata dükkanda aynı zamanda trifaze elektirik ve doğalgazda  mevcuttur.

Lüleburgaz Yeni mahallesinde önemli yerler. Lüleburgaz Yeni mahalle Atatürk İlköğretim Okulu, Lüleburgaz Gençlik Parkı, Lüleburgaz Miyansera, Locanta Bilakis, Lüleburgaz İstanbul caddesi, Lüleburgaz Ziraat Bölge Şefliği, Tekirdağ balıkçısı, Mobilyacılar, Halıcılar, Muhasebeciler, Eczane vb işyerleri bulunmakta. Lüleburgaz satılık kiralık daire fiyatları. Lüleburgaz emlakçılar, sahibinden, inşaat firmasından satılık kiralık ev sıfır daireler evler dubleks daire müstakil ev emlak ilanları bulup iletişime geçin.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Özbek TURHAN

05306424284

Ana Bilgi

Oda / Bölme1
Kapalı alan (m²)150
Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuBoş
Bulunduğu KatGiriş Kat
Yapının YönüBatıGüney
Yapının CephesiÖn Cephe
Kullanım AmacıAtölyeGenel

İç Özellikler

Telefon - Faks Hattı
WC

Konum

Merkezde

Çevre Bilgisi

Pastane & Fırın

Bina

Telefon Hattı
ÖZBEK TURHAN
Gayrimenkul Danışmanı
Güler Emlak Müşavirliği
Yılmaz Mahallesi Edirne Caddesi No: 22/A Güler Gayrimenkul - LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ (Türk Telekom Müdürlüğü karşısı, Şok Market ve Pancar Kooperatif bitişiği) Lüleburgaz Satılık Tarla Arsa Sıfır Daire İlanları, Lüleburgaz Kiralık Ev Fiyatları
Lüleburgaz / Cumhuriyet
39750 Kırklareli
+90 288-417 29 90

İlanın Yayınlandığı Siteler

EMLAK KUTUSU Kiralık İş Yeri Dükkan Lüleburgaz Yeni Mahallede 150m2 Kiralık dükkan Kırklareli Lüleburgaz - - 1,400 TL EMLAK KUTUSU,,luleburgaz,yeni,mahallede,150m2,kiralik,dukkan,kirklareli,luleburgaz,-,-,is,yeri,dukkan,kiralik,luleburgaz,yeni,mahallede,kiralik,dukkan,,luleburgazda,kiralik,dukkan,,luleburgaz,emlakcilarindan EMLAK KUTUSU Lüleburgaz Yeni Mahallede 150m2 Kiralık dükkan Kırklareli Lüleburgaz - - İş Yeri Dükkan Kiralık Lüleburgazda Yeni Mahallede asma katlı kiralık dükkan. Alt kat 90 m2 , üst katta 60 m2 dir .Alt katta bir tuvalet, Üst katta bir tuvalet ve büro olarak kullanılan bir oda bulunmakata dükkanda aynı zamanda trifaze elektirik ve doğalgazda mevcuttur. Lüleburgaz Yeni mahallesinde önemli yerler. Lüleburgaz Yeni mahalle Atatürk İlköğretim Okulu, Lüleburgaz Gençlik Parkı, Lüleburgaz Miyansera, Lokanta Bilakis, Lüleburgaz İstanbul caddesi, Lüleburgaz Ziraat Bölge Şefliği, vardır.