İzmir Bucada Mükemmel konumda Devren Satılık Yurt

Satılık Komple Bina İş Yeri 19,500,000 TL 1,560 m² / (Net) 1,560 m²

İzmir / Buca / Adatepe Mah.

İzmir BUCA’da emsalleri içinde 1. Sırada olan üniversiteli öğrencilere özel KIZ ÖĞRENCİ YURT binası  EPA HATAY CADDE güvence ve tecrübesi ile DEVREN SATILIKTIR.
Yıllar içinde öğrencileri ile beraber yeni yaşlar alan gayrimenkul sahipleri Pandemi döneminde bir an yavaşladı ve farketti ki;  yıllarca ne kadar yoğun çalışmışlar ve artık kendi özel yaşantılarına vakit ayırmanın zamanı gelmiş.
Neyi DEVREN SATIYORUZ?
2008 yılında yapımına başlanan ve 2010 yılında hizmete açılan Buca yerleşkesinde ki Üniversiteli öğrencilere yönelik KIZ ÖĞRENCİ YURT BİNASI EPA HATAY CADDE GÜVENCESİ ve TECRÜBESİ ile DEVREN SATILIKTIR. Bakanlık onaylı ruhsatlı binamız deprem yönetmeliğine tamamen uygundur. 36 oda – 98 yatak kapasiteli yurdumuzun her odasında öğrencilerimize özel lavabosu bulunmaktadır. Yurtta kalan tüm öğrencilerimizin her türlü ihtiyacını karşılayacak sosyal yaşam alanlarına oldukça yakın olan yurt binamız;  Buca bölgesinde emsalleri arasında 1. Sıradadır.
(Binamız hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız lütfen Yatırım ve gayrimenkul uzmanı Ayşe Tümke ile temasa geçiniz. )
Bu Binayı Devren Satın Aldığınızda NELERE Sahip Oluyorsunuz?
Yurtta kalan genç kızlarımızın enerjisi, azmi, heyacanı ve umudu sizi hep GÜÇLÜ ve ENERJİK yapıyor.  Öğrenci Yurdunuz daima; bilgi ve bilimin, dürüstlüğün, huzurun, heyacanın, umudun, dostluğun ve başarının YUVASI oluyor.
Gençlerimizin eğitim sürecinde hep yanlarında onlara destek oluyorsunuz. Onlarla seviniyor, Onlarla hüzünleniyorsunuz. Yıllarca; ülkemizin geleceği kıymetli  genç kızlarımıza güvenli bir liman olmanın ONURUNU yaşıyorsunuz. Üniversiteye başlarken onları sevgiyle ve misafirperverlikle karşılıyor, mezuniyetlerin de  hem sevinç hem de hüzün dolu duygularla yepyeni ve başarı dolu yaşamlarına uğurluyorsunuz.
Maddi ve Manevi BAŞARILARLA dolu bu işletmemiz için BAYRAĞI DEVRETME zamanı artık geldi! Buca da bulunan ÖĞRENCİ YURDUMUZ siz değerli YENİ SAHİBİNİ heyacanla ve sabırsızlıkla bekliyor. Yatırım ve Gayrimenkul Uzmanı AYŞE TÜMKE bu özel bayrağı teslim edeceğimiz mülk sahibi adayları ile yüzyüze tanışmak ve detaylı bilgi vermek için size bir telefon görüşmesi mesafesinde.
Bu mülkü satın aldığınızda  MÜKEMMEL BİR  YATIRIM yapmanın haklı ONURUNU yaşayacağınız gibi ayrıca BAŞARININ, GÜVENİN, DOSTLUĞUN, SEVGİNİN, GURURUN, BOL ve BEREKETLİ  KAZANCIN da SAHİBİ olacaksınız.
Saygılarımla,
AYŞE TÜMKE
EPA Hatay Cadde
Yatırım ve Gayrimenkul Uzmanı
Tel : 0.536.238 26 43
E-mail: tumke01@hotmail.com
TAŞINMAZ TİCARETİ YETKİ BELGESİ: 3500039  

 
 

Ana Bilgi

Yapının DurumuIkinci El
Kullanım DurumuDiğer
IsıtmaKombi
Yakıt TipiDoğalgaz
İnşa Yılı2011
Aidat0 TL
Krediye UygunEvet

İç Özellikler

Alarm
Beyaz Eşyalı
Çelik Kapı
Mutfak Dogalgaz
Parke
Parke - Laminant
Sanayi elektrigi
Spot Aydınlatma
Teras
Güvenlik Sistemi
Klima

Konum

Caddeye Yakin
Doğa Manzaralı
Otobana Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Minibüs Caddesine Yakin

Bina

Asansör
Deprem Yönetmelikli
Güvenlik
Hidrofor
Kablo TV-Uydu
Otopark - Açık
PVC Dograma
Su deposu
Telefon Hattı
Wi-Fi
Yangın Merdiveni

İzmir Bucada Mükemmel konumda Devren Satılık Yurt / Yorumlar

Ayşe Tümke
Gayrimenkul Danışmanı
EPA İZMİR HATAY CADDE TEMSİLCİLİĞİ
İnönü Caddesi No:379 D. 2
Karabağlar / Hatay
İzmir
90 232-2455050

İlanın Yayınlandığı Siteler

EMLAK KUTUSU Satılık İş Yeri Komple Bina İzmir Bucada Mükemmel konumda Devren Satılık Yurt İzmir Buca Buca Adatepe Mah. 19,500,000 TL EMLAK KUTUSU,,izmir,bucada,mukemmel,konumda,devren,satilik,yurt,izmir,buca,buca,adatepe,mah,is,yeri,komple,bina,satilik, EMLAK KUTUSU İzmir Bucada Mükemmel konumda Devren Satılık Yurt İzmir Buca Buca Adatepe Mah. İş Yeri Komple Bina Satılık